Arosha

AROSHA

Odchudzanie przez bandażowanie.

Indywidualne programy pozwalające na osiągnięcie upragnionej sylwetki, bez żadnego wysiłku i skutków ubocznych.

Profesjonalne programy zabiegowe:

– redukujące widoczne objawy cellulitu

–  zwalczające zastoje wodne i obrzęki,

– ujędrniające, nawilżające, liftingujące,

– modelujące, odbudowujące

Otoczona przyjemnym okładem skóra stopniowo absorbuje główne składniki

aktywne zawarte w produktach. Już po 30 minutach dają się zaobserwować widoczne rezultaty: bardziej zwarta i nawilżona skóra, ale przede wszystkim utrata centymetrów już po pierwszym zabiegu!

Zyskujesz nie tylko widoczną utratę kilku centymetrów w obwodzie! Ekspresowe Programy Arosha oparte na skutecznych, innowacyjnych formułach gwarantują optymalne i efektywne rezultaty w walce z niedoskonałościami skóry takimi jak cellulit, skórka pomarańczowa, zastoje wodne, utrata wiotkości i sprężystości.

Przechwytywanie

Oedemacel kit – cellulit wodny i obrzęki

Zestaw stworzony do walki z problemem cellulitu obrzękowego. Wyjątkowa kombinacja aktywnych składników, działając synergicznie, zwalcza pierwotne przyczyny powstawania cellulitu, tj. rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz międzykomórkowe gromadzenie płynów.

Przechwytywanie

Adipocel kit – cellulit włóknisty

Zestaw stworzony do walki z cellulitem włóknistym w zaawansowanym stadium. ADIPOCEL KIT to połączenie różnych składników mających na celu walkę ze wzrostem adipocytów oraz deformacją włókien kolagenowych – czynników odpowiedzialnych za pojawianie się cellulitowych grudek na skórze.

Przechwytywanie

Firming kit – modelowanie sylwetki

Zestaw specjalnie zaprojektowany, aby zliftingować i modelować sylwetkę, nadać jej sprężystość, zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry. Zestaw szczególnie zalecany jako kuracja po odchudzaniu, okresie ciąży i karmienia piersią. Doskonale sprawdza się na problemy z rozstępami oraz jako kuracja antystarzeniowa.

Przechwytywanie

Lifting up kit – remodeling biustu i dekoltu

Zestaw zabiegowy stworzony z myślą o remodelingu biustu i dekoltu. Aktywne koncentraty błyskawicznie wypełnią, wyrzeźbią i podniosą biust. Seria zabiegów tworzy mikrosiateczkę liftingującą na kształt „niewidzialnego biustonosza”, zapewniając szybki efekt „push-up”. Zabieg skutecznie zwalcza objawy opadania, utraty jędrności i elastyczności biustu. Powiększa piersi nadając im piękny i okrągły kształt, a także poprawia elastyczność i gładkość skóry. AROSHA Push Up – poprawia wygląd biustu, modeluje ich kształt, powiększa – nawet o jeden rozmiar!

Przechwytywanie

Legginsy AROSHA

UNIKALNA kompozycja włókien sprawia, że leginsy Arosha nie wymagają dodatkowego użycia substancji czynnych do ich aktywnego działania.

Ich antycellulitowe i modelujące funkcje uruchamiane są za pomocą ciepłoty ciała!

 • pomagają wyeliminować cellulit
 • poprawiają napięcie skóry
 • powodują efekt push-up pośladków
 • redukują obwody tali, ud i bioder
 • poprawiają mikrokrążenie
 • natychmiastowo zapobiegają retencji wody w organizmie
 • łatwe w noszeniu
 • wygodne przez cały dzień
 • specjalny splot tkaniny daje wrażenie mikro-masażu w ciągu dnia
 • nie tracą swoich właściwości – nawet po praniu
 • umieszczone wstawki z 99.9% czystego srebra – włókien Resistex Silver działają antybakteryjnie

Ta unikalna kompozycja włókien sprawia, że nie wymagają dodatkowego użycia substancji czynnych do aktywnego działania. Ich antycellulitowe i modelujące funkcje uruchamiane są za pomocą ciepłoty ciała.

Pobudzane przez ciepło, organiczne kryształy w Dermofibra® odbijają wysokie poziomy światła w paśmie bio-podczerwonym (zwanym również promieniem życia), które penetrują warstwy skóry i tkanki podskórne oraz oddziałują z wodą i związkami organicznymi obecnymi w tych tkankach. Jak pokazano w badaniach naukowych w dziedzinie biologii, dzięki tym cechom biopreparaty są wchłaniane przez organizm bardzo łatwo, dostarczając istotnego wkładu w jego samopoczucie. Ciepło wytwarzane przez bio-podczerwień ułatwia rozluźnienie zmęczonych mięśni i poprawia mikrokrążenie. Bio-podczerwień stymuluje także mikrokrążenie i metabolizm, dzięki działaniu drenującemu poprawia wygląd cellulitu i zmienia sylwetkę.

A wszystko dzieki specjalnym włóknom Dermofibra® z których leginsy są wykonane! Dermofibra® to włókno poliestrowe powiązane przez nanotechnologię z organicznymi kryształami:

 • aluminium
 • silikonu
 • tytanu
 • magnezu
 • cynku

Body AROSHA

BODYSLIM – Body z bio-podczerwienią z Dermofibry
Kombinezon wykonany z Dermofibry®, którego włókna z bio-podczerwienią dają efekt wyszczuplający i modelujący.
Pomaga zredukować obwód brzucha dzięki stymulacji mikrokrążenia jednocześnie dając natychmiastowy efekt zmiany kształtu ciała.
Innowacyjne włókna Dermofibry® wspomagające stymulację mikrokrążenia, poprawiają wygląd skóry oraz pomagają rozluźnić napięcia mięśni.

CEL

Zlokalizowana tkanka tłuszczowa

EFEKTY

 • Wyszczuplanie i modelowanie
 • Wrażenie mikro-masażu
 • Poprawa mikrokrążenia
 • Zmiana kształtu sylwetki

SKŁADNIKI AKTYWNE

Dermofibra® – to włókno powiązane przez nanotechnologię z organicznymi kryształami, które mają korzystny wpływ na ciało. Pobudzane przez ciepło, organiczne kryształy w Dermofibra® odbijają wysokie poziomy światła w paśmie bio-podczerwonym,  które głęboko penetrują warstwy skóry i tkanki podskórne oraz oddziałują z wodą i związkami organicznymi obecnymi w tych tkankach. Ciepło wytwarzane przez bio-podczerwień ułatwia rozluźnienie zmęczonych mięśni i poprawia mikrokrążenie. Bio-podczerwień stymuluje także metabolizm, dzięki działaniu drenującemu poprawia wygląd skóry, redukuje cellulit i zmienia sylwetkę.    

Pure Resistex Silver (99,9% ) – specjalnie umieszczone wstawki z czystego srebra działają  antybakteryjnie