Depilacja laserowa dla mężczyzn

FOTOODMŁADZANIE

Fotoodmładzanie jest metodą regenerowania skóry za pomocą wiązki światła lasera. Jest zabiegiem bardzo efektywnym, ponieważ stymuluje skórę do samodzielnego rozpoczęcia procesów regeneracyjnych. Wzmaga produkcję kolagenu oraz jego reorganizację, czyli uporządkowanie ułożenia włókien, co stanowi gwarancję głębokiej i skutecznej przebudowy skóry.

 

Jest to uniwersalny zabieg, podczas którego można likwidować wiele efektów fotostarzenia równocześnie. Wiązka światła lasera wpływa na strukturę skóry niwelując drobne zmarszczki i bruzdy oraz zwiotczenie. Zmniejsza rozszerzone pory, usuwa przebarwienia słoneczne, piegi, rumień na twarzy oraz inne fotouszkodzenia skórne.

Dzięki temu skóra przybiera zdrowszy, młodszy wygląd, drobne bruzdy i zmarszczki ulegają spłyceniu, poprawia się napięcie skóry i jej struktura.

 

Zbieg jest szybki i nie inwazyjny. Zaraz po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona. Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym razie, lecz do osiągnięcia najlepszych efektów potrzebne są około cztery zabiegi w odstępach około 4 tygodni.WSKAZANIA:

Fotoodmładzanie laserem Lamis, to przede wszystkim zabieg dla tych wszystkich, którzy w szybki i nie inwazyjny sposób chcą pozbyć się zmarszczek korzystając z nowoczesnej laserowej terapii.  Przy pomocy zabiegów fotoodmładzania możemy znakomicie poprawić kondycję skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni oraz uzyskać efekty liftingu skóry.

OBSZARY PODDAWANE ZABIEGOWI FOTOODMŁADZANIA:

  • TWARZ
  • SZYJA
  • DEKOLT
  • DŁONIE