Przechwytywanie

GENOkosmetologia NOREL Dr Wilsz

Kosmetyki dostępne dziś na rynku zwykle dobierane są do rodzaju cery i wieku. Często stosowane są zupełnie przypadkowo. Jeśli nie widzimy efektów – zmieniamy je na inne, „lepsze”, „nowsze”, czy po prostu reklamowane. Taka „kosmetyczna ruletka” sprawia, że tracimy to, co najważniejsze – CZAS. To on odgrywa kluczową rolę, jeśli chcemy zatrzymać młodość naszej skóry. Tymczasem najważniejsze w skutecznej pielęgnacji skóry jest wczesne przeciwdziałanie problemom związanym z procesami jej starzenia oraz precyzyjnie celowana pielęgnacja.

To właśnie geny regulują biologiczny wiek skóry sprawiając, że jej regeneracja jest bardziej lub mniej wydajna. Każdy z nas jest inny i każdy ma inny genotyp. Wiedza na jego temat stwarza możliwość precyzyjnej i skutecznej pielęgnacji oraz daje szansę na zapobieganie i opóźnianie procesów starzenia.

I choć uwarunkowania genetyczne są niezmienne przez całe życie, to znając ich słabe i mocne strony, można tak zaplanować pielęgnację skóry, by jak najdłużej pozostała ona młoda, zdrowa i piękna. Poznanie kodu genetycznego skóry to pierwszy świadomy krok w kierunku spersonalizowanej pielęgnacji, dostarczającej cerze dokładnie tego czego potrzebuje. Kończy się dotychczasowa pielęgnacja skóry, często przypadkowa i nieefektywna.

Dzięki znajomości DNA, genokosmetyki stworzone przez Laboratorium Kosmetyczne Dr Wilsz są precyzyjnie dobierane pod kątem występujących problemów skóry – tych które są już widoczne, ale przede wszystkim tych, które będą pojawiać się w przyszłości, a wynikają właśnie z uwarunkowań genetycznych. Prewencyjna pielęgnacja jest kluczowa, by jak najdłużej zachować młodzieńczy wygląd skóry.

Etapy GENOświadomości i GENOpięlęgnacji:

  • Wywiad kosmetyczny
  • Pobranie DNA
  • Analiza DNA w Laboratorium
  • Raport Genokosmetyczny
  • Dobór Genokosmetyków GENO Dr Wilsz

BADAMY CZTERY PROBLEMY GENETYCZNE:

GEN MMP-1, MMP-3
Predyspozycje do degradacji oraz osłabienia włókien kolagenowych.CEL PIELĘGNACJI – STYMULACJA I OCHRONA KALOGENU

GEN BCMO1
Zaburzenia konwersji beta-karotenu do witaminy A
CEL PIELĘGNACJI – PEŁNE ODMŁODZENIE SKÓRY RETINOLEM

GEN TERT
Szybkość skracania końcówek chromosomów wpływających na długość życia komórek
CEL PIELĘGNACJI – REGENERACJA SKÓRY I OCHRONA TELOMERÓW

GEN AQP
Wydajność transportu wody do komórek i predyspozycje do jego blokowania
CEL PIELĘGNACJI – NAWODNIENIE SKÓRY I STYMULACJA AQUAPORYN