Masaże dla kobiet i mężczyzn

Masaż wpływa pozytywnie na samopoczucie, usuwa zmęczenie i zmniejsza nadmierne napięcie mięśni. Zastosowanie odpowiednich technik masażu pobudza układ krążenia, ułatwia pozbywanie się przez organizm szkodliwych produktów przemiany materii, wzmacnia mięśnie, kości i stawy, działa antycellulitowo. Sprzyja regeneracji sił i eliminuje ujemne efekty stresu.

Stosowany regularnie masaż przeciwdziała starzeniu się i wiotczeniu skóry, ujędrnia mięśnie oraz  poprawia stan zdrowia, stając się integralną częścią zdrowego stylu życia.

W zależności od potrzeby ofertujemy masaż całego ciała lub możemy skupić się na wybranej partii ciała. Możesz wybrać masaż klasyczny, leczniczy, antycellulitowy, sportowy bądź masaż dla kobiet w ciąży.

Rodzaje masażu:

 • Klasyczny
 • Relaksacyjny
 • Antycellulitowy
 • Drenaż limfatyczny
 • Sportowy
 • Masaż głowy (antystresowy)
 • Masaż stóp
 • Masaż brzucha i pośladków
 • Masaż świecą
 • Masaż bańką chińską
 • Masaż dla kobiet w ciąży
Masaże dla kobiet i mężczyzn
Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny

Masaż ciepłym olejem to jeden z najpopularniejszych masaży, to czarodziejski, zmysłowy rytuał dla ciała, duszy i umysłu. Głęboko relaksuje, odpręża, przywraca siły i energię. W zależności od upodobań, masaż możemy wykonać bardzo delikatnie lub mocniej. Olejek rozpieszcza skórę przyjemnym ciepłem, a masaż, wykonywany w wolnym tempie, miękkimi, rytmicznymi ruchami, przy blasku świec, sączącej się muzyce i zmysłowym zapachu, eliminuje napięcie mięśni, niweluje stres, odpręża i wprawia w doskonałe samopoczucie. Ma pozytywny wpływ na układ nerwowy, przywraca prawidłowy rytm serca, poprawia krążenie i stan skóry.

Masaż twarzy, szyi i dekoltu

Masaż twarzy, szyi i dekoltu

To wspaniała forma relaksu i doskonały sposób na zachowanie młodego wyglądu. Masaż koi skórę, poprawia jej koloryt i doskonale dotlenia. W połączeniu z odpowiednio dobranym kosmetykiem uelastycznia, wygładza i liftinguje. Skóra jest wygładzona, dotleniona, a zmarszczki widocznie zmniejszone. Poprzez usprawnienie krążenia krwi i limfy niweluje efekt ”zmęczonej twarzy”. Ponadto pomaga zlikwidować bóle głowy i sztywność karku. Masaż regularnie stosowany gwarantuje niewiarygodne efekty i widoczną poprawę kondycji skóry.

Drenaż limfatyczny

Drenaż limfatyczny

Ma działanie antycellulitowe, wyszczuplające i ujędrniające. Jest jednym z podstawowych zabiegów o potwierdzonej skuteczności w redukcji cellulitu, polecany także osobom z nadmierną tkanką tłuszczową. Polega na rozgrzaniu mięśni, rozcieraniu i oklepywaniu wybranych partii ciała i doprowadzaniu do intensywnego przekrwienia tkanek i znacznej poprawy stanu skóry. Pobudza krążenie krwi oraz płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii i toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszonych procesów przemiany materii szybko następuje zredukowanie tkanki tłuszczowej. Efekty masażu są już widoczne po pierwszych 2-3 zabiegach. Dla uzyskania najlepszego i długotrwałego efektu zabiegi powinny być wykonywane w serii, 2-3 razy w tygodniu i połączone z dietą oraz uprawianiem sportu.

Masaż dla kobiet w ciąży

Masaż dla kobiet w ciąży

Ciąża to wspaniały i wyjątkowy czas w życiu kobiety. W tym okresie wszyscy skupiają się jednak na dziecku – to naturalne. My zadbamy o Waszą dwójkę. Pomyślimy i o Tobie, i o Twoim maluszku. Zapewniamy, że jesteś w dobrych rękach. Nasza terapeutka posiada kwalifikacje oraz doświadczenie w masażu przyszłych Mam. Podczas zabiegu używamy wyłącznie naturalnych kosmetyków. Odpowiednio wykonany masaż wyraźnie poprawia stan fizyczny i psychiczny kobiet w ciąży. Pomaga zniwelować najczęściej występujące w ciąży dolegliwości, przygotowuje na wysiłek i obciążenie, jakie niesie za sobą poród. Przeciwdziała utracie jędrności i sprężystości skóry brzucha i biustu, Stanowi idealną profilaktykę przeciwrozstępową. Korzystnie wpływa na szybki powrót do formy po porodzie. Warto od 12 tygodnia ciąży rozpocząć stosowanie regularnych masaży, które pomogą przyszłym Mamom podtrzymać dobrą formę i zapewnią pełne odprężenie i błogi relaks. Taki masaż rozwija świadomość czucia własnego ciała, niezbędną do aktywnego uczestnictwa w procesie porodu. Przed rozpoczęciem masaży lekarz ginekolog powinien wyrazić zgodę na masaż.

Masaż sportowy

Masaż sportowy

Głównym celem zabiegu jest zwiększenie skuteczności i wydajności pracy mięśni, przeciwdziałanie przeciążeniom i kontuzjom oraz przyśpieszenie regeneracji mięśni po intensywnym wysiłku fizycznym, siłowni, nartach. Masaż sportowy jest jednym z elementów odnowy biologicznej i stanowi integralną część treningu sportowego. Został opracowany z połączenia masażu klasycznego z leczniczym. Podczas zabiegu wykorzystuje się wiele bodźców mechanicznych w postaci rozcierania, ugniatania, oklepywania doprowadzając tym samym do intensywnego rozgrzania tkanek i mięśni. Wszystkie techniki w masażu wykonuje się intensywnie, dostosowując moc do indywidualnych odczuć pacjenta.

Masaż stóp

Masaż stóp

Dzięki pielęgnacyjnym zabiegom, stopy będą eleganckie i zadbane każdego dnia. Szczególnie warto zadbać o stopy, ponieważ są one narażone na wysuszenie i przemęczenie. Raz na jakiś czas warto poświęcić dodatkową godzinę na skuteczny zabieg regenerujący. Stopom też należy się coś naprawdę wyjątkowego: masaż i intensywna kuracja odżywcza.